Kadıköy Çekici

Kadıköy Çekici

Kadıköy Çekici

Kadıköy ilçesi özel bir ilçedir. Kuruluşu Bizans yıllarından 17 yıl kadar önceki dönemlere rastlar. Fikirtepe ve sonrasında Moda Burnu ile Yoğurtçu Parkı ilk yerleşim yerleridir. Beyoğlu ya da Mecidiyeköy’e göre çok daha az kozmopolit bir ilçedir. Kadıköy’ün asıl gelişim göstermesi Haydarpaşa Askeri Hastanesi yapısından sonra başlamıştır. 1869 yılında Üsküdar’a bağlı bir konumda iken 1930 yılında adıyla ilçe olabilmiştir. İlçenin en yaygın etkinliği ticaret üzerinedir. Kadıköy Çarşısı, Altıyol, Bağdat Caddesi bu bölgelerdir. Nüfusu her geçen zamana göre artış gösteren bir ilçedir. Kültür, sanat, spor, eğitim kurumları ve alışveriş merkezleri son derece renkli bir ilçedir. Kadıköy denildiğinde Moda, Söğütlüçeşme, Altıyol-Bahariye, Fikirtepe ve Kalamış ilk akla gelen mevkilerdir.

Otomobil Aküsü Bitmesi Hali

Her araç için akü bitme hali sık sık yaşanabilecek bir durumdur. Özellikle soğuklarda ve kış aylarında kötü bir sürprizle karşılaşmamak için akü kontrolünüzü mutlaka sık sık yaptırılması gerekir. Kış aylarında ısıtıcının fazla çalışması gibi sebepler aküye çok daha fazla yük bindirici olduğundan tükenmeden önlem alınması olmazsa olmazdır.

Çekici hizmeti, hareket halinde olmayan bir yerden başka bir yere nakledilmesi için veya kaza yapan ya da arıza yapan bir aracın yardım amaçlı olarak başka bir yere götürülmesi işlemleridir. Otomobiliniz ile yolda kalma durumlarınızda öncelikli olarak sorunu saptamanız gereklidir. Bu saptama sonrasında ilgili sorunun aktarılması ile birlikte çekici hizmeti devreye girecektir. Bir çekici; söz konusu olduğunda ilgili sorunu güvenilirlik ve uzmanlık kapsamında cevap verebilme yetisine sahip olmalıdır. Bir çekici talep ettiğinizde yapılması gereken şey aracın anlaşmalı olan servise götürülmesi halidir. Böylelikle aracınızdaki hasar da Kadıköy çekici kurtarıcı ilerlemeden önlenme sağlanacaktır.

Aracın Ani Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler

Gece saatlerinde otoyol üzerinde aracınızın arıza yapma durumları sık sık yaşanan haller olduğundan bu durumlarla karşı karşıya kaldığınızda yapılacak ilk iş aracın ikaz lambalarını yakıp durdurmaktır. Daha sonra da 24 saat hizmet veren çekici hizmetlerinden yardım isteyebilirsiniz. Hizmet talebi geldiği andan itibaren en kısa sürede mağduriyetiniz giderilecektir.

Otomobilinizde akü durumlarının bitme hali hemen her şekilde yaşanabilir. Mesela havalandırmaları açık bırakırsanız, ışıkları açık bırakırsanız, radyonuzu kapatmazsanız akü bitebilir. Aracınızın aküsünün bitmesi durumunda bir tamir noktasına götürülmesi şart olduğundan çekici olmazsa olmazdır. Bazen de aracınızda var olan sorunu çözememe hali yaşayabilirsiniz. Bu durumda da yavaşça yolun sağında müsait yerde durmak en uygun seçenek olacaktır. Firmamız Kadıköy semtinde bir hizmet kapasitesine sahip olup; Kadıköy çekici kurtarıcı olarak arıza yaşanan noktaya en kısa sürede ulaşabilme kapasitesine sahiptir.

Çekici Hizmetlerinde Olması Gerekenler

Bir çekici hizmetinde uzman ekipleri alanlarında profesyonel olmalı dolayısıyla sorunsuz hizmet verebilme deneyimine sahip olmalıdır. Çekici hizmetinde özel ekipmanlarla hizmet verilmelidir. Çekici hizmetleri kaliteli ve güvenilir çerçevede olmalıdır. Sınırsız hizmet ve titiz çalışma durumu sergilenmelidir.

Aracın sorunuyla ilgili bir bilgi sahibi olamama halinde; arıza hakkında emin olmama durumlarında kesinlikle yanlış müdahale yapılmaması için çekici hizmetlerinin gelmesini beklemeniz her zaman için en doğru karar olacaktır. Gelen çekici hizmeti profesyonelliği ile garantili bir şekilde aracı en yakın noktaya ulaştıracak ve sorunun giderilmesi için gereken işlemleri yapacaktır. Firmamız kapsamında aracınız arızalandığında, akünüzün bitme hallerinde, aracınızı başka bir şehre götürmek istediğinizde gibi hizmetler de mevcuttur. Uzun yıllara istinaden profesyonel hizmet vermemizin garantisi altında deneyimli personellerimiz ile Kadıköy çekici kurtarıcı olarak hizmetlerimiz sunulmaktadır.

Araç Kaskosunda Çekici Teminatı 

Araç kaskosu yapılırken çekici teminatının eklenmesi çok büyük avantaj sağlayacaktır. Böylelikle yolda bir sorun yaşandığında zaman kaybı yaşamadan, çekici arama ve bekleme durumu olmadan çok daha huzurlu uzun yollar yapılabilecektir.

Kadıköy çekici kurtarıcı hizmetlerimiz müşterilerine her zaman yılların vermiş olduğu tecrübe ile ve çekici konusunda deneyim kazanmış profesyonel ekipleri ile kendine has özel yöntemleri ile de yardımcı olmaktadır. Özellikle seyahat eden kişiler açısından ihtiyaç duyulan en önemli yardım olan yol yardım hizmeti kapsam dâhilinde olup herhangi bir sıkıntı içerisine girmeden bulundukları adresten alınarak gerekli oto servise yönlendirme yapılır. Her zaman amaç en pratik çözümlerle sonuca ulaşmaktır.

Kozyatağı Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi, No:128, 34742, Kadıköy, İstanbul

Hemen Ara

Call Now ButtonHEMEN ARA