Sarıyer Oto Çekici

Sarıyer Oto Çekici

Sarıyer Oto Çekici

İstanbul’un en önemli ilçelerinden olan Sarıyer, Belgrad ormanı ve İstanbul’un en önemli su kaynaklarını içinde barındıran ilçesidir. Bir kıyısı Karadeniz’e, bir kısmı da boğaza bakar. İstanbul’un koyları ile ünlü bir ilçesidir. Merkezi Sarıyer’de bulunan İstanbul ve çevre ilçelerine kaliteli bir çekici hizmeti sunan Sarıyer oto çekici firmamız uzun yıllardır siz sayın müşterilerine hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Her türlü çekici ve kurtarma hizmetini 7/24 kesintisiz sunan firmamız, geniş araç filosu ile size bir telefon numarası kadar yakındır. Günün her saati bizi arayarak, vermiş olduğumuz çekici hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çekici İhtiyacınız Olduğunda Yapmanız Gerekenler

Aracınız her ne kadar bakımlı veya yeni olsa da arıza veya kaza gibi nedenlerle, yolda kalma ihtimali muhtemeldir. Here nerede kalırsanız kalın, aracınızı tamirci veya servise götürebilmek için mutlaka bir yardıma ihtiyacınız olacaktır. İşte bu nedenle Sarıyer oto çekici firmamız, sizlerin her zaman yanı başınızdadır. Herhangi bir nedenle yolda kaldığınızda, aracınız ve kendi güvenliğinizi sağlamanız gerekir. Sonrasında firmamızı arayarak, tam konumunuzu bildirmeniz gerekir. Firmamız size en kısa sürede ulaşarak, mağduriyetinizi giderecektir. Bulunduğunuz yere gelen personelimiz, aracınızı güvenli şekilde çekici aracımıza yükleyerek, istediğiniz servis veya tamirciye götürmektedir. Ayrıca bu hizmeti piyasadaki firmalara nazaran, gayet ekonomik olarak yerine getirmektedir.

Firmamızın Çalışma Prensipleri     

Günümüzde, ulaşımın %70 i özel araçlar aracılığı ile yapılmaktadır. Aşağı yukarı herkesin bir arabası bulunmaktadır. Bu araçların bazıları eski, bazıları yeni araçlardan oluşmaktadır. Yoğun trafikte durmak kalkmak, araç yoğunluğu, ister istemez çeşitli arızalara veya kazalara neden olmaktadır. İşte bu durumlarda en büyük yardımcılarınız çekiciler olmaktadır. Sarıyer merkezli ve tüm İstanbul geneline hizmet veren Sarıyer oto çekici firmamız, bu gibi durumlar için size bir telefon numarası kadar yakınınızdadır. Çekici hizmetimizi kullanmak için aracınızın illaki arızalı veya kazalı olmasına gerek yoktur. Aracınız sıfırdır, kilometre yapmasını istemeye bilirsiniz, aracınızı bir yerden başka bir yere göndermek istediğinizde yine yanınızda biz varız. Güvenli sigortalı ve ekonomik şekilde bu hizmeti de sunmaya hazırız. Vermiş olduğumuz tüm çekici hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Bizden Alacağınız Hizmetin Avantajları

Sizlere kaliteli taşıma ve kurtarma hizmetini sunmak için kurmuş olduğumuz firmamız uzun yıllardır siz sayın müşterilerimize, kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu kalitenin sebebi ise geniş araç yelpazemiz ve profesyonel personellerimizdir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Sarıyer oto çekici firmamız, vermiş olduğumuz hizmeti en mükemmel şekilde sunmaktadır. Firmamız vermiş olduğu çekici hizmetlerini ekonomik olarak sunmaktadır. Bunun sebebi kaliteli hizmet sunmanın yanında müşteri devamlılığıdır. Sizin aracınız olduğu sürece, bizde bu çekici hizmetini sunduğumuz sürece, her zaman biri birimize muhtaç olduğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle işimize gereken hassasiyeti göstererek, yerine getirmekte ve sizin memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Bize Ulaşmak ve Vermiş Olduğumuz Hizmetten Yararlanmak İçin

Sarıyer başta olmak üzere, tüm İstanbul geneline vermiş olduğumuz, kaliteli ve ekonomik çekici hizmetlerimizden yararlanmak için internet sitemizden vermiş olduğumuz, iletişim numaramızı gece gündüz, kesintisiz olarak 7/24 arayabilirsiniz. Her nerede kalırsanız kalın, her zaman bizi arayabilirsiniz. Size en yakın ekibimizi yönlendirerek, mağduriyetinizi gideriyoruz. Yolda kaldığınızda ve yardım için bizi aradığınızda, size lazım olabilecek, gıda ve yiyecek gibi siparişlerinizde, insani yardım olarak size ulaştırıyoruz. Firmamız her geçen gün araç filosunu yenileyerek, size daha kaliteli hizmet sunma gayreti içerisindedir. Çekici ve kurtarma hizmetlerimizden yararlanmanız hem sizin hem de bizim kazançlı olmamıza neden olacaktır.

İstinye Mahallesi, Darüşşafaka Caddesi, No:43, 34460, Sarıyer, İstanbul

Hemen Ara

Call Now ButtonHEMEN ARA