Sarıyer Çekici Kurtarıcı

Sarıyer Çekici Kurtarıcı

Sarıyer Çekici Kurtarıcı

İstanbul’un en güzide semtlerinden biri olan Sarıyer Avrupa yakasında yer almaktadır. Sınırları Rumeli Hisarından Kilyos’a kadar uzanan şirin mi şirin bir ilçemizdir. Deniz kenarı olması ve yeşillik alanlarının geniş olması sebebiyle hafta sonları tatilcilerin gözde piknik yerleri arasındadır. Yolda kalan piknikçilerin ilk başvurduğu Sarıyer çekici kurtarıcı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 7 Gün 24 Saat Hizmet

Motosiklet, binek araç, panelvan, kamyonet, ticari taksi, minibüs, iş makinesi vb. aracınız ne olursa olsun Sarıyer çekici kurtarıcı ekibi olarak geniş araç filomuz ile sizlere 7/24 hizmet etmek için varız. Bizler için mesafeler önemli değildir. Her ne kadar uzakta olursanız olun, unutmayın ki bizler size bir telefon kadar yakınız. Yolda kaldınız diye panik yapmanıza gerek yok. Sizi kurtarmamız için bulunduğunuz yeri bize konum atmanız yeterlidir.

 Zorlu Şartlar Bizi Yıldıramaz

Biz en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. İster çok sıcak olsun, ister kar, ister fırtına, ister yağmur bizim için fark etmez. Hava şartları ne kadar zorlu olursa olsun bizi hiçbir şey yıldıramaz. Güler yüzlü personelimiz her türlü zorlu koşulda çalışmak için eğitim almış işinin ehli, profesyonel insanlardır. Sarıyer çekici kurtarıcı ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz andan itibaren artık emin ellerdesiniz demektir. Sizin aracınızı kendi malımızmış gibi sahiplenip istediğiniz yere çekilme işlemi yapılmaktadır. Hizmetlerimizi sadece şehir içi taşımacılıkla kısıtlamış değiliz.

Hasarlı Araçların Taşımacılığı

Hasarlı aracınız veya tamir görmesi gereken aracınızı istediğiniz ilde istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Hizmetlerimiz sadece bu kadarla sınırlı kalmamaktadır. Aracınızı taşımamız için illa ki çalışamaz durumda olması şart değildir. Diyelim ki başka bir şehirde acil bir yere yetişmeniz gerekiyor. Yahut sağlık sorunlarınız gereği uzun araba yolculuğu yapacak durumda değilsiniz. Üzülmenize gerek yok. Siz ister uçakla, ister başka bir vasıta ile gidin biz aracınızı bulunduğunuz şehre arkanızdan getirelim. Size de gittiğiniz yerde araba kiralama derdi olmadan ve gönül rahatlığı ile kendi arabanızla gezmek kalsın. Almış olduğunuz 0 kilometre aracınız yollarda yıpranmasın diye de çekici hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Siz beğendiğiniz 0 kilometre aracınızı yollarda yıpranacak korkusu yaşamadan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli personelimiz aracınızı sizin için koruma altına alır ve Türkiye’nin istediğiniz ilinde, istediğiniz adrese 0 kilometre olarak size teslim eder.

 Biz Sizi Yarı Yolda Bırakmayız

Aracınız zorlu hava şartları veya kötü yol yüzünden yolda kalmış, çamura veya kuma saplanmış olabilir. Elektrik aksamınız açık kalmış ve akünüz bitmiş olabilir. Lastiğiniz patlamış olabilir. Yedek lastiğiniz olmayabilir. Kamyonet veya panelvan tarzı malınızın yüklü olduğu aracınız yolda kalmış olabilir. Aracınızda yüklü malınızın zarar görmemesi birinci koşulumuzdur. Anahtarınız kırılarak içinde kalmış olabilir veya anahtarınızı kaybetmiş olabilirsiniz. Yaptığınız kaza sonucu aracınız bariyerlere takılı kalmış veya yoldan çıkmış olabilir. Yakıtınız bitmiş olabilir. Fren, direksiyon, baskı balata, şaft, motor, şanzıman gibi arızalardan dolayı aracınız sizi yarı yolda bırakmış olabilir. Ama biz sizi yarı yolda bırakmayız. Biz sizi bulunduğunuz durumdan kurtarmak için Sarıyer çekici kurtarıcı olarak doğru adresteyiz. Böyle durumlarda deneyimli ekibimiz en kısa sürede olay yerine gelir ve ilk etapta durum değerlendirmesi yaparak izlenecek en sağlıklı yol haritasını çizer. Aracınıza herhangi bir zarar gelmemesi önceliğimizdir.     Siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmanın verdiği gururun haklı sevincini yaşamaktayız. Bizi tercih ederek ihtiyacınız olan güvenli çekici hizmetini sağlayabilirsiniz.

Tarabya Mahallesi, Tarabya Bayırı Caddesi, No:55, 34457, Sarıyer, İstanbul

Hemen Ara

Call Now ButtonHEMEN ARA