Esenler Çekici Kurtarıcı

Esenler Çekici Kurtarıcı

Esenler Çekici Kurtarıcı

İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Esenler, Avrupa yakasında bulunuyor. 1993 yılında ilçe olan Esenler, önceden Bakırköy ilçesine bağlıydı ve daha sonra Güngören ilçesine dahil edildi. Daha sonrada müstakil bir ilçe haline getirildi. Sanayi merkezi olmaktan ziyade bir yerleşim yeri olan Esenler birçok bakımdan önemli ilçeler arasındadır. Bizanslılardan kalma bir yerleşim yeri olması da buranın önemini arttıran diğer detaylardan biridir. Esenler çekici kurtarıcı firmamız da bu kalabalık ilçede insanların yol sorunlarına çözüm üretmektedir. Kaliteli ve profesyonel şekilde verdiğimiz çekici hizmetlerimiz sayesinde insanlar yol sorunu yaşama stresine girmiyorlar. Her bakımdan insanların yol sorunlarına pratik çözümler üretmemiz birçok araç sahibi için önemli kabul ediliyor.

Profesyonel Araç Çekici Hizmetleri

Firmamız araç çekici hizmetlerini en iyi şekilde veriyor. Esenler çekici kurtarıcı faaliyetlerimiz sayesinde yolda kalan araç derdine son veriyoruz. Her bakımdan araçların yol sorunlarını çözen personellerimiz araçlarda meydana gelen arızalar karşısında son derece yüksek bir performans gösteriyor. Araçlarda ne tür sorun meydana gelirse gelsin insanların yol mağduriyetleri kısa süre içerisinde çözümlendiriliyor. Akü bitmesi, araç donanımında teknik bir arıza meydana gelmesi, olası bir kaza durumu, teker patlaması gibi birçok sorun yolda kalma nedeni sayılabiliyor. Her ne kadar bazı sorunlar anlık olarak giderilse de bazı sorunların giderilebilmesi için araçların sanayiye çekilmesi gerekebiliyor. Böyle zamanlarda da en iyi çekici araçlarımız ile araçlarınızı gereken yerlere çekiyoruz.

Araç Kurtarma Faaliyetleri

Araçlarınızın herhangi bir sorun karşısında kalması firmamız çalışanlarını harekete geçirmek için yeterli oluyor. Esenler çekici kurtarıcı firmamız bırakılan tüm yardım çağrılarına anlık olarak geri dönüyor. Böyle zamanlarda çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapıldığından insanların yol mağduriyetleri de çok uzun sürmüyor. Araç kurtarma sırasında tüm donanıma sahip olan çalışanlarımız her türlü aracın bulunduğu güç durumdan kurtarılmasına kısa sürede destek veriyor. Araçların markası, türü ya da modeli fark etmeden her türlü yol desteğini sunmaya özen gösteriyoruz. Bizleri aramanız ve kısa süre içerisinde destek istemeniz bizim için yeterli oluyor. Yeriniz bildirdiğiniz anda en yakın araç kurtarma ve çekme ekiplerimiz bulunduğunuz yere intikal ediyorlar.

Araç Kurtarma Çalışmalarında Profesyonel Çalışanlar

Esenler çekici kurtarıcı firmamızın çalışanları son derece deneyimli insanlardır. Bir aracın bulunduğu zor durumdan çıkarılırken daha da fazla zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Araç kurtarımı sırasında firma olarak gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Böylece araçlarınız güven içerisinde bulunduğu zor durumdan kurtulmuş oluyor. Kötü hava koşullarında yolda kalan araçlara da araç yol desteği veriyoruz. Kara saplanan, çamura batan ya da çukur gibi yerlere girip çıkamayan araçları çekme ve kurtarma işlemi yapıyoruz. Böyle zamanlarda aracın modeline ve türüne göre bir yardım ekibi gönderiyoruz. Bu nedenle destek istediğinizde müşteri hizmetlerimizin sorularına en iyi şekilde ve net olarak yanıt vermeniz isteniyor.

Kurtarıcı Ve Çekme Hizmeti Almak Daha Kolay

Eskiden birçok sürücünün en çok korktuğu konulardan birisi de yolda kalma derdiydi. Yolda kalındığında insanlar ne yapacaklarını her zaman bilemeyebilirler. Böyle durumlarda araç kurtarma ve çekme firmalarından destek alabilirsiniz. Profesyonel ölçüde hizmetler veren firmamız insanların tüm yol mağduriyetlerine pratik çözüm önerileri sunuyor. Hizmet almak için telefonla, whatsap üzerinden ya da internet adresi üzerinden bizlere ulaşmanız mümkün oluyor. Müşteri hizmetlerimize gerekli olan bilgileri bırakmanız dahilinde çalışanlarımız sizlere en kısa süre dönerek bulunduğunuz yere araç yol desteği gönderiyorlar. 7/24 firmamızdan yol desteği alabilme imkanına sahipsiniz.

Oruçreis Mahallesi, Metris Esenler Bağlantısı, 34235, Esenler, İstanbul

Hemen Ara

Call Now ButtonHEMEN ARA